Babaya Özel Konsept Hediye Kutusu, Babaya Doğum Günü Hediyesi, Kayınpedere, kayın babaya hediye pake | Babalar Günü Hediyesi | Orjinal Hediyeler, Teraryum ve Hediyelik Eşyalar
Kargoya Veriliş Süresi :
İzmir Aynı Gün Ücretsiz Teslimat / İzmir Dışına Aynı Gün Ücretsiz Kargo
187,65 TL
139,00 TL
26%
0
SEPETE EKLE
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,95 TL

Babalar için özenle hazırlanmış konsept bir hediye kutusu. Babalar gününde ya da yılın herhangi bir gününde onu sevindirmek için gönderebilirsiniz.

Motto Kart Mesajı:

Kıymetli Babam'a

Hayatımdaki tüm engelleri aşarken elimden tutan ve desteğini hiç eksik etmeyen kıymetli babama...

Not: Motto kart ekstra olarak gönderilmektedir... Sizde isterseniz dilediğiniz mesajı sipariş esnasında yazabilirsiniz, iki mesaj kartı gönderilebilir.


-------------

Kutu İçeriği:

- 1.Sınf Kalitede Ofis veya Gündelik Amaçla Kullanılabilecek Ajanda (Stok durumuna göre ajanda rengi,modelii farklılık gösterebilir)

- 1 Adet Cam Su Matarası 19cm yüksekliğindedir,
Cam sağlıktır. Su içmenin ve hareket etmenin sağlığımıza olan faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Bu yüzden sizin için değerli olanlara bu güzel hediyeyi göndermemize izin verin. Özel tasarım dış kılıfı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Tutma ipi sayesinden istediğin yere bağlayabilir ya da asabilirsiniz.

- 1 Adet French Press

- 1 Adet Şeker Kasesi

- 1 Adet Bitki Çayı;
Papatya, Ihlamur, Adaçayı ya da Rezene gönderilir. (Özellikle gönderilmesini istediğiniz bir çay var ise bize mesaj atabilirsiniz)

-------------

Resimde gözüken dolgu malzemesi görsel amaçlıdır... Tüm ürünler özenle tek tek paketlenmektedir.
Özel bir talebiniz var ise bize mesaj atabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor