Doğum Günü Hediye Kutusu Papat Çayı ve French Press Hediyeli | Doğum Günü Hediye Kutusu | Orjinal Hediyeler, Teraryum ve Hediyelik Eşyalar
Kargoya Veriliş Süresi :
İzmir Aynı Gün Ücretsiz Teslimat / İzmir Dışına Aynı Gün Ücretsiz Kargo
174,15 TL
129,00 TL
26%
0
SEPETE EKLE
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 6,45 TL

Başta kendinize, sevgilinize, arkadaşınıza, eşinize kısacası sizin için değerli olan herkese hediye edebileceğiniz özel bir hediye paketi. Gününüze özel bir an katın küçük ama anlamlı bu hediye kutusu ile onu ve kendinizi mutlu edip, günün geri kalanına yeni bir başlangıç yapın...

Hediye Kutusu İçeriği:

- Flamingo Biblo 11cm yüksekliğindedir, içerisinde çikolata hediyesi ile gönderilmektedir.

Doğasının gereği taşıdığı renklerle kullanılan flamingolar, zarafet ve güzelliğin sembolüdür. Bu anlamlar onun için ortak olarak kullanılan tanımlardır ancak kuş olmalarının getirdiği manevi rehber, özgürlük, aşk ve asalet gibi anlamlara da gelmektedir. Flamingoların karşılık geldiği anlamlar arasında olumsuz bir anlam bulunmamaktadır. Yüzyıllar boyunca bu kuşlara saygıyla yaklaşılmıştır. Kendilerine has duruşları ve farklı olmaları onları her dönem özel kılmıştır.

- Cam Su Matarası 19cm yüksekliğindedir,

Cam sağlıktır. Su içmenin ve hareket etmenin sağlığımıza olan faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Bu yüzden sizin için değerli olanlara bu güzel hediyeyi göndermemize izin verin. Özel tasarım dış kılıfı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Tutma ipi sayesinden istediğin yere bağlayabilir ya da asabilirsiniz.

- İyiki Doğdun Kartı

- French Press

- Marmara Klasik Limon Kolonyası Sprey

- French Press

*Resimde görülen dolgu malzemesi sadece görsel amaçlı kullanılmıştır. Tüm ürünler tek tek özel olarak ambalajlanmaktadır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor