14.04.2019

Orijinal Hediye için Orjinalhediyeler.com
E-ticaret alanında faaliyet göstermekteyiz. Sanal alışveriş mağazalarımızla hediyelik eşya taleplerinizi karşılıyoruz. Klasik hediye anlayışından farklı olarak yeni arayışlara giren müşterilerimize birbirinden ilginç ve göze hoş gelen hediye tasarımları sunuyoruz.
 
 Hediyeye Farklı Yaklaşım Teraryum
 
 Yuvarlak, oval, silindir veya fanus şeklindeki şeffaf kavanozlara tasarladığımız botanik, deniz ve doğa manzaralı teraryum izmir hediyelerle farkınızı gösterebilirsiniz. Bebek figürlü ve kurdeleli teraryum ürünümüz, bebeğinizin ilk doğum heyecanı olarak vereceğiniz en güzel hediyedir. İsterseniz özel tasarımını siz yapın, biz yerine getirelim.
 
 Çalışma masanızı veya zigon sehpanızı süsleyecek deniz veya doğa manzaraları teraryum size iyi gelecektir. Kendi evinize alabileceğiniz gibi, iş arkadaşlarınıza, ailenize ve sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.
 
 Saksıda Teraryumlar
 
 Fayans, hasır veya kiremit saksılara yerleştirilen botanik, insan veya eşya figürleriyle hediyeye yeni bir tarz getirdik. Kendinizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın ruh stillerini yansıtan bir teraryum mutlaka bulabilirsiniz. İsterseniz anneler günü hediyesi olarak annenize özel tasarım bir teraryum hediye edebilirsiniz.
 
 Çiçek Aranjmanlarıyla Sevdiklerinizi Sevindirin
 
 Klasik çiçek buketlerinden farklı tarzlar arıyorsanız sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Saksılarda, vazolarda özel olarak dizayn edilen kurutulmuş, kokulu taş veya çiçek türlerine bayılacaksınız. Sevdiklerinizin tarzlarına uyacak; ağaç dallı gül, kurutulmuş sonbahar bitkisi, beyaz lilyum ve kokulu taş aranjmanlarından birini seçebilirsiniz.
 
 Sitemizden sipariş verdiğiniz çiçek siparişi izmir içine özel kuryeyle ücretsiz olarak gönderiyoruz. İzmir dışınaysa 50 lira üzeri siparişlerinizi ücretsiz kargoyla gönderiyoruz.