Orjinal Hediyeler, Teraryum ve Hediyelik Eşyalar

14.04.2019

Anneler Günü İçin Teraryum            Anneler günü, Mayıs ayının ikinci pazar gününde kutlanıyor olsa bile aslında her gün anneler günüdür. En kıymetlilerimizin bu özel günlerinde, onları mutlu edecek özel tasarım teraryumlar ile hizmetinizdeyiz.
 
 Anneler Gününe Özel Teraryum
 
            Anneler günü için özel hazırlanan çiçeklerimiz ile onları mutlu etmenin tam sırası. Bu güzel günlerinde, uzakta olsanız bile vereceğiniz siparişleriniz özenle hazırlanır. Hazırlanan teraryum İzmir sınırları içine özel kurye hizmetimiz le siparişinizi zamanında teslim ediyoruz.
 
            Anneler gününe özel hazırladığımız teraryumlarda, gold rengi saksıya tasarlanan teraryumlar, nar ve yeşil ağaçlar ile renklendirilmiş tasarımlardır. Sevimli bir anne figürünü de eklediğimiz teraryuma, anneniz için özel notlar da ekleyebilirsiniz. Verilen çiçek siparişi İzmir ilinden değil, Türkiye'nin tüm illerinden sipariş verebilirsiniz.
 
 Teraryumun Özellikleri
 
            Anneler günü hediyesi için tasarladığımız teraryum bitkilerini siz belirleyebilirsiniz. Teraryumlar hoş bir görüntü katacağından annenizin çok beğeneceği bir hediye olacaktır. Cam faunus, gold saksı gibi saksılar kullanılabilir. Gold saksının ebatları 14X 14X 20 Cm. ebatındadır. Teraryumların temizliği zor gibi görünse de cam faunus olanların temizliği çok kolaydır.
 
 
            Eğer anneniz teraryumları seviyor ise, bu hediye mükemmel bir seçim olacaktır. Web sayfamız aracılığı ile istediğiniz tasarımı görüp, fiyatına göre sipariş verebilirsiniz. Annelerinizi mutlu etmek istiyorsanız size farklı seçenekler sunarak bu mutluluğunuza ortak oluyoruz. Web sayfamızı inceleyerek, Türkiye'nin neresinden olursanız olun, sipariş verebilirsiniz. Tüm özel günlerinizde olduğu gibi, anneler gününde de sizlerin hizmetinizdeyiz.