4.08.2019

Dünya Eczacılık Gününe Özel Tasarım Hediyeler25 Eylül tarihi Eczacı'ların günü olarak kabul görmüştür. Eczacılık mesleğini yürüten bir tanıdığınız, akrabanız veya aile fertlerinden birileri var ise, onu düşündüğünüzü belli eden hediyeleri verebilirsiniz. Eczacılık gününe özel hediyelerin üzerinde ilk yardım işareti (SOS işareti), "Eczacı" yazısı bulunmaktadır. Bazı tasarımlarımız üzerinde ilaç kapsül görüntüleri de yer alabilmektedir.
 

Teraryum Bahçeleri ve Hediye Çeşitleri için tıklayınız.

 
Birbirinden şık ve kullanışlı tasarımlar arasından mutlaka sevdikleriniz için beğeneceğiniz bir hediye olacaktır. Kupalar, matara, termos, masa isimliği, anahtarlık, bardakaltlığı, kahve fincanı, taş masa dekoru dünya eczacılık günü için, hediyelik olarak verebileceğiniz ürünlerdir.
 
 Eczacılık Gününe Özel Hediyeleri Farklı Günler İçin de Verebilirsiniz
 
 Eczane ortamında kullanabileceği hediyeler vermek istiyorsanız masa isimliği şık bir hediye olacaktır. İsimlik üzerinde imza ve isim yazılacaktır. Gün içinde dinlenme zamanlarında sizin hediye ettiğiniz kahve fincanı veya kupalar ile kahve içmek veya çay içmek daha zevkli hale gelecektir. Çok farklı renkte kupa bardaklarımız mevcuttur. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz. Tasarımlar ofis ortamları için şık ve dekoratiftir. Hediyelik ürünleri sadece dünya eczacılık gününe özel orjinal hediyeler için değil bayramlarda, yeni yılda, sevgililer gününde eczacılık mesleğini icra ediyorsa verebilirsiniz.
 
 Vereceğiniz hediyeyi sadece eczanede değil de, tatilde, günlük yaşamında da kullansın istiyorsanız anahtarlık, termos, matara gibi hediyeler daha uygun seçimler olacaktır. Sevdikleriniz gittiğiniz her yerde sizi hatırlayacaktır.
 
 Eczacı için hediye, Eczane için hediye 
 
 Bu önemli gün tüm sağlık çalışanları tarafından 2009'dan beri kutlanmaktadır. Yani günü kutlama geleneği daha çok yenidir. Bu günün önemi, sektörle ilgili yaşanan sorunlara dikkat çekmek ve çözüm bulma çabasıdır. Nasıl ki öğretmenler gününde öğretmenlerimiz veya bu mesleği icra eden yakınlarımız için hediye alıyorsak, bu gelenek yavaş yavaş eczacılık mesleği için de oturmaktadır.