24.11.2019

24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Tasarım Teraryum BahçeleriTeraryum Bahçeleri ve Hediye Çeşitleri için tıklayınız.


Öğretmenler, hayatımızı tek dokunuşla değiştiren değerli varlıklardır. Öğretmenler günün gelmesiyle birlikte onlara alacağımız hediye konusunda oldukça kararsız olabiliyoruz. Alacağımız hiçbir hediye onların emeklerinin karşılığı olamaz. Ancak kategorimizde onların yüzünü gülümsetecek binlerce hediye çeşidi mevcuttur.
 
 Bu hediyelerle öğretmenler günü öğretmenlerimiz için unutulmaz olacaktır. Sıradan hediyeler yerine daha özel ve anlamlı hediyeler kategorimizde mevcut. Öğretmeninizin beğeneceği hediye çeşitleri oldukça fazladır. Dilerseniz ona özel ve anlamlı bir sipariş oluşturabilirsiniz.
 
 Öğretmenler günü hediyesi, Öğretmenler günü için teraryum
 
 Teraryum çiçekleri etrafı nar ve yeşil ağaçlarla kaplanmış güzel çiçeklerdir. Evlere girdiği andan itibaren mutluluk ve neşe getiren bu çiçekler kategorimizde binlerce çeşitlilikle hizmetinize sunulmuştur. Dilerseniz öğretmeninize özel şık tasarım oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz siparişe özel öğretmenler günü notunuz ekleyebilirsiniz.
 
 Teraryumlar, şık bahçe modelleriyle kategorimizde yerini almıştır. Akvaryumda ve sade olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Bu çiçeklerin akvaryumda olanları son zamanlarda en fazla tercih edilen çeşidi olarak kabul edilmektedir. İçine şık bir öğretmen figürü ve yazı tahtası gibi minyatürler ekleterek öğretmenler gününe özel tasarım oluşturmak mümkündür. Anlamlı ve şık tasarımlarla öğretmeninize özel bir gün yaşatabilirsiniz.
 
 Orijinal Tasarım Hediyeler
 
 Öğretmenler günü için daha basit hediye seçenekleri sınırsızdır. Ancak bu hediyeler herkes tarafından tercih edilmektedir. Daha farklı ve sıra dışı olmak istiyorsanız kategorimiz doğru adrestir. Kategorimizde öğretmeninizi memnun etmek adına orijinal tasarımlar oluşturabiliyoruz. Bunun için de en fazla figür içeren teraryumlardan faydalanılıyor.
 
 Farklı figürlerle çiçeğinizi zenginleştirebilirsiniz. Daha anlamlı ve kişiye özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca ahşap kütük teraryum çiçekleri de oldukça anlamlı olabilir. Bu hediye doğayı ve çiçekleri seven öğretmenler için muhteşem bir seçenek olacaktır. Siparişinizi anında oluşturabilir, kısa süre içinde belirttiğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Tüm bunlar aynı gün içinde gerçekleşmektedir. Tüm illere siparişleri hızlı kurye ile ulaştırmaktayız.