5.08.2019

Yılbaşı için Orjinal HediyelerYılbaşı için Özel tasarlanan Teraryum ve Hediye Çeşitleri için tıklayınız.

Siz de yılbaşı hediyesi olarak düşünebileceğiniz birçok alternatif ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Yukarıda yer alan hediye seçeneklerinden birini yeni yılın ilk armağanı olarak değerlendirebilirsiniz. Sitemizin en önemli özelliklerinden biri kişiye özel hediye seçeneklerini sunmasıdır. Sipariş aşamasında mesajınızı ve isim soy isim gibi kimlik bilgilerinizi ulaştırarak seçtiğiniz hediyelerin üzerine işletebilirsiniz. Bu özel hizmet için çok az fiyat farkı ödemeniz yeterli olacaktır.
 
 Yılbaşı için Orijinal Hediyeler, Yılbaşı özel tasarım ürünler, Yılbaşı çiçeği, Yılbaşı Teraryum
 
 Sevdiklerinizi ve yakın çevrenizi yılın ilk gününde en özel çiçeklerle mutlu edebilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorisinde yer alan ithal çiçekler arasında sukulent ve lilyum çiçekleridir. Pembe ve kırmızı renklerine sahip olan kasımpatları da diğer çiçek alternatiflerimiz de bulunuyor. Aranjmanı ahşap kütükten olan bu ürünleri özel notunuzla beraber verdiğiniz adreslere teslim ediyoruz. Sadece bir saksıda yüzlerce çiçeği bulunan ürünlerimiz en uygun fiyatlarla birlikte siz değerli müşterilerimize sunuluyor.
 
 En Özel ve Orijinal Hediyeler
 
 Başta yılbaşı olmak üzere birçok özel gün için seçebileceğiniz diğer ürünlerimiz arasında teraryum bahçesi yer alıyor. Hoş ve estetik görünümleriyle benzerlerinden ayrılan bu hediyelik bahçeleri sitemiz üzerinden yüzde yirmiye varan indirimlerle temin edebilirsiniz. Üzerine isim yazdırarak bahçenin sahibini isim ile belirtebilirsiniz. Elma şeklinde olan tasarımları ile göz dolduran bir el işçiliğine sahiptir. Üzerinde yer alan cam fanusu tamamen lüks bir görünüme sahip olup çevre şartlarına karşı ekstra dayanıklıdır. Minik taşlar ile süslenmiştir.
 
 Evlerinizin başta salonları olmak üzere her evinde süs eşyası olarak da değerlendirilebilir. İsterseniz eşinize, isterseniz annenize alabileceğiniz bu özel bahçeler doğal ahşap malzemeleriyle üretilmiştir. Toplam üç ayaklı olup vitrinlerde ve masa üstlerinde kullanılabilir.
 
 En özel ve orijinal hediye seçeneklerimiz arasında deniz efektli cam fanuslar ve ahşap saksılar da yer alıyor.